niepoopowiadanie

Sex Historia cz.11 – Złapana na masturbacji.

Sex Historia cz.11

Złapana na masturbacji.

Z Anią już mieszkaliśmy jakiś czas. Seks bywał całkiem udany, jednak już bez żadnych ekscesów i innych zwariowanych pomysłów. Zastanawiałem się, czy jej tego brakuje, ale jakoś nie zauważyłem symptomów „odstawienia” od mocniej urozmaiconego seksu.

Po całym dniu wracałem do domu całkiem w dobrym humorze, miałem fajny dzień, wszystko jakoś dziś mi wychodziło. Wiedziałem, że Ania jest w domu i pewnie czeka, żebyśmy zjedli razem kolację. Przygotuję coś dobrego, co lubi. Wszedłem po ciuchu do domu, żeby ją zaskoczyć, byłem parę minut wcześniej niż miałem być.

Z salonu doszedł mnie dość głośny oddech Ani. Wchodząc zobaczyłem na ekranie Tv jakiś lekki erotyk a Ania siedząc na kanapie z lekko przymkniętymi oczami masowała sobie cipkę wkładając rękę do spodni. Zerknęła na mnie  a jej ręka jeszcze głębiej zanurzyła się w spodnie.

Ania mocno podniecona masturbowała się, mój widok nie tylko jej nie zniechęcił ale i jeszcze bardziej podniecił. Stałem tak przez chwilę a moje podniecenie narastało.  Podszedłem do boku kanapy i rozsunąłem rozporek. Po chwili mój kutas sterczał obok głowy Ani. Ona nie przerwała swojej zabawy ale zwróciła głowę w moją stronę trochę zmieniając pozycję.

Po chwili poczułem jej język na moim członku. Chwyciłem ją za głowę i wcisnąłem kutasa do jej ust. Poczułem na nim jej język, który drażnił każdy zakątek główki penisa. Zacząłem rytmicznie pieprzyć  jej usta dociskając głowę do mojego kutasa.

Ania chłonęła go bez oporu a jej ręka we własnym kroczu wykonywała szybkie, gwałtowne ruchy. Robiła sobie palcówkę z wielką przyjemnością nie zaniedbując mojego kutasa, który co chwilę lądował w jej ustach.

Wiedziałem, że długo nie wytrzymam ale chciałem jej wsadzić w cipkę. Wyciągnąłem kutasa z jej ust i gestem pokazałem, by wstała. Wyciągnęła rękę ze swojego krocza i wstała. Była jakby lekko zamroczona podnieceniem i poddawała się mi bez żadnego oporu.

Oparłem ją o poręcz sofy i dość sprawnie zsunąłem jej spodnie i majtki do kolan. Stała tak pochylona z opuszczonymi spodniami i gołymi wypiętymi pośladkami. Sięgnąłem ręką do jej cipki, była bardzo mokra. Chwilę ją delikatnie dotykałem wsuwając dwa palce w jej środek. Ania jeszcze bardziej wypięła pośladki a ja nie mogąc już się powstrzymać wszedłem w nią od tyłu.

Poczułem jej ciepłe pośladki na swoich biodrach, kiedy wchodziłem w nią głęboko. Dotyk jej jasnej, delikatnej skóry jeszcze bardziej mnie podniecał.  Wchodziłem w nią ostro, wręcz brutalnie. Przez nacisk naszych ciał kanapa mocno się przesunęła ale nikt na to nie zwracał uwagi. Chciałem ją po prostu ostro pieprzyć . Wiedziałem, że ten nagły i niespodziewany sex nie będzie trwał długo. Wiedziałem, że niebawem dojdę więc wchodziłem głębiej. Nacisk mojego ciała na Anię spowodował, że prawie leżała na zagłówku kanapy. Nie zwracając na nic uwagi pieprzyłem ją coraz szybciej.

Kiedy miałem już wystrzelić wyciągnąłem kutasa z Ani i trysnąłem wprost na jej plecy. Biała mleczna sperma spływała po nich wprost na jej pośladki.  Jeszcze przez chwilę rozsmarowywałem spermę po jej ciele kutasem. Powoli emocje opadały, pomogłem jej stanąć do pionu. Dopiero po tym wszystkim zrozumiałem, że nie zamieniliśmy ani jednego słowa.

– Cześć – rzuciłem z uśmiechem.

– A to Ty? – odpowiedziała z udawanym zaskoczeniem.

– A kto inny?

– Myślałam, że to dostawca Pizzy.

– Dobre, naprawdę dobre- mruknąłem.

About Emanuel M.

Autor opowiadań i artykułów o tematyce erotycznej.