Zdrada – gorący temat.

Zdrada – gorący temat.zdrada

Mężczyźni po 40-stce z dużą obawą reagują na propozycje swoich partnerek, by urozmaicić seks. Słysząc propozycję wypróbowania nowej pozycji bądź zabawki erotycznej doszukują się podtekstów. Podejrzewają swoją partnerkę o zdradę.

Panowie w młodszym wieku, są dużo bardziej otwarci na nowe doznania, mimo że u nich również pojawiają się obawy przed niespełnieniem oczekiwań drugiej strony.
Zdrada przybiera wiele form i spowodowana jest przez różne czynniki. Dotyczy związków zarówno z krótkim stażem, jak i długim.
Przeważnie odpowiedzialność za kryzys w związku leży po obu stronach. Kryzys daje o sobie znać o wiele wcześniej i dotyczy zachowań obojga małżonków. Dopiero zdrada zmusza do reagowania.
Zdarza się jednak tak, że tak nie jest i wina leży po jednej ze stron.
Według znanego seksuologa, romanse w pracy to szerzące się zjawisko. Osoby, które dopuszczają się zdrad w pracy bądź w innym środowisku mają najczęściej „niejasną” relację ze swoim partnerem. Często są to osoby niedowartościowane, próbujące poprzez zdradę poprawić swoją samoocenę.


Specjalista dodaje, iż wyjazdy integracyjne sprzyjają zdradom, jednak tylko w przypadkach, gdy osoba nie jest szczęśliwa w swoim związku. Oczywiście zdrada zdarza się i tym najszczęśliwszym. Są to przypadki marginalne. Osoba szczęśliwa, spełniająca się w związku nie zdradzi. Nie odczuwa takiej potrzeby.
Zdrada małżeńska należy do najboleśniejszych. Ta rana goi się bardzo długo, często nigdy się nie goi. Wówczas partnerzy rozstają się albo tkwią w toksycznym związku przez wiele lat, próbując w tym czasie uporać się z problemem. Od tego, jak małżeństwo będzie się zachowywać w sytuacji kryzysu zależy jego przyszłość. Zazwyczaj kryzys wzmocni związek albo uśmierci.

Należy pamiętać o tym, że:
– problem niestety sam nie zniknie, należy się z nim zmierzyć i rozwiązać go,
– nie wystarczy udawać, że nic się nie stało,
– „zemsta” takim samym zachowaniem nie przyniesie ulgi,
– bzdurą jest to, że ten kto dopuścił się zdrady potrzebuje spokoju, samotności, by wszystko przemyśleć, poukładać sobie.

sex rozmowy przez telefon

Dodaj komentarz