Mamusia studentki

Mamusia studentki – wspomnienia profesora. Cz.1

sex opowiadanie

Byłem wykładowcą na uczelni, byłem już po pięćdziesiątce i wiele widziałem, ale nadal na mnie robiły wrażenie młode atrakcyjne studentki było ich tak wiele, że zastanawiałem się czy czasem to nie ich wygląd jest głównym kryterium przyjęcia.

Na uczelnie trafiłem grubo po trzydziestce więc tam tkwiłem już od 15 lat, lata leciały a studenci przychodzili ciągłe w wieku ok 19-22 lat. Twarze się zmieniały, ale ich wiek nie. Tylko stroje stawały się coraz bardziej odważne i wyzywające. Nie raz przyglądałem się ponętnym dziewczyną czy to na moich wykładach czy też na korytarzach uczelnianych, ale nigdy nie miałem z żadną bliższych kontaktów starałem się być „profesjonalistą” i nie łamać też przepisów uczelni.

Na rozpoczęciu roku poznałem nową studentkę Edytę i jej mamę Izę. Edyta miała uczęszczać na jeden z moich trudniejszych przedmiotów i obawiała się, że nie jest wystarczająco dobra z matematyki, aby poradzić sobie z materiałem. Nasza trójka rozmawiała przez ponad godzinę w klasie, o zakresie zajęć i ogólnie o życiu na uczelni. Dowiedziałem się, że jej mama również jest absolwentką tej uczelni.

Nie było wątpliwości, że Iza była mamą Edyty. Iza była w wieku ok 40 lat widać, że urodziła Edytę w młodym wieku, była wysoka i zgrabna, z długimi, ciemnobrązowymi włosami. Jej córka była niemal wierną kopią swojej matki. Była co prawda trochę niższa, ale miała włosy tego samego koloru, tylko krótsze a twarz bardzo podobną, mimo różnicy wieku obie były tak samo zgrabne i zadbane.

Edyta musiała udać się na spotkanie z innym wykładowcą, zostawiając swoją mamę i mnie samych. Wymienialiśmy się historiami z czasów studiów, pokazywaliśmy na smartfonach sobie nasze stare zdjęcia z czasów studenckich, nabijając się z ubrań i włosów jakie się nosiło w tamtych czasach. Kiedy Iza zapytała, czy mogłabym oprowadzić ją po kampusie, żeby zobaczyć, co się zmieniło, chętnie się zgodziłam. Cieszyłem się z jej towarzystwa, tym bardziej że dzień był ciepły i słoneczny idealny na zwiedzanie. Prawdę mówiąc, nie mogłem się doczekać, kiedy zobaczę dziewczęta z pierwszego roku, które przebijają się w tym, która pokaże najwięcej swojego zgrabnego, wysportowanego ciała.

Iza wspominała o tym czy innym budynku, gdzie miała zajęcia i opowiadała anegdoty o swoich wykładowcach. W pewnym momencie mijało nas trójka młodych studentek pierwszego roku, jedna ubrana w niewiarygodnie obcisłe spodnie dresowych i w skąpym staniku sportowym, druga w mocno wyciętych szortach, które nie zakrywały większość jej pośladków, a trzecia w bluzeczce i spódniczce, która odsłoniłaby jej tyłek, gdyby się tylko pochyliła.

Zamilkłem, kiedy nas mijały a Iza powiedziała: „Kiedyś też nosiłam podobne rzeczy”.

“Co, proszę?” – widok tych seksownych młodych ciał wybił mnie całkowicie z rozmowy.

– Wiesz, profesorze, to było naprawdę oczywiste, że oglądasz się za tyłkami tych dziewczyn.

Speszyłem się mocno, krew napłynęła mi do twarzy czułem się jak nastolatek złapany na podglądaniu koleżanek w szatni.

“Przepraszam. Chyba masz rację. Jakoś nie mogę się nadal przyzwyczaić do tak wyzwolonych dziewcząt. – powiedziałem.

– Oglądałeś też tyłek Edyty, kiedy wcześniej wychodziła z twojego biura – powiedziała Jody bardziej poważnie.

„Nie, bez przesady… przyglądałem się jej długim pięknym włosom a nie jej pupie!” – zaprotestowałem.

 

– Wiem, że patrzyłeś na tyłek mojej córki, więc chyba nie mogę zarejestrować jej na Twoich zajęciach. Wyglądasz na “psa na baby” – powiedziała poważnie.

– Naprawdę bardzo mi przykro, że tak to odebrałaś, ale Ty decydujesz. Jeszcze raz przepraszam.

Iza wpatrywała się we mnie, gdy staliśmy na środku campusu. Myślałem, że naprawdę przekroczyłem granicę, nawet jeśli myślałem, że Ona przesadza.

„Czy wiesz, co zamierzam zrobić?” powiedziała głośno.

— Naprawdę przepraszam…

„Zamierzam postawić ci piwo, oto co zamierzam!” Jody się roześmiała.

“Lubię mężczyzn, którzy potrafią docenić widok ładnego tyłka nawet jak to tyłek mojej córki, zresztą Ci młodzi mężczyźni też są całkiem, całkiem…”

Ulżyło mi, ale nadal byłem zmieszany i chciałem zmienić temat, bo poczułem się nie pewnie.

„Więc, czy są jakieś inne budynki, które chcesz zobaczyć?” – spytałem.

„Chcę zobaczyć mój akademik dla studentów pierwszego roku” – powiedziała radośnie.

Gdy się znaleźliśmy w akademiku byłam zaskoczony, gdy Iza impulsywnie chwyciła mnie za rękę i poprowadziła na klatkę schodową. Poprowadziła mnie w dół na poziom -1, po czym nagle się zatrzymała.

„Czy wiesz, co się tam stało?” zapytała, wskazując na dwa dolne stopnie schodów.

„Nie mam pojęcia” – odparłem.

„Tu uprawiałam pierwszy raz sex w akademiku z przystojnym Tomkiem i właśnie tu straciłam dziewictwo. Właśnie tu był mój pierwszy raz.” Iza mówiąc to roześmiała się widać było, że miłe wspomnienia wróciły.

„Hmm schody to nie najlepsze miejsce na pierwszy seks dość tu… niewygodnie.”

Iza ponownie się roześmiała, a po chwili cichym głosem powiedziała „Chyba że jest się pochylonym o barierki a on podnosi twoją spódniczkę, rozrywa rajstopy i bierze cię od tyłu…”

„Rany, ja powiedziałam to głośno!” zaczerwieniła się tym razem Ona po tym wyznaniu.

„Nie zauważyłam, że mówię to na głos.” dodała.

Wyszliśmy z akademika i po chwili natrafiliśmy na jej córkę.

“Hej mamo! Witam ponownie profesorze. Dobrze się bawiłaś, mamusiu?

„Tak, świetnie się bawiliśmy. Profesor tutaj był dobrym towarzyszem.

„Czy miałeś dużo zabawy, czy dużo, dużo zabawy?” – spytała Edyta z dwuznacznym uśmiechem.

Iza spojrzała na córkę lodowatym spojrzenie mówiąc „Jak powiedziałem, to była świetna zabawa”.

Musiałem wrócić do zajęć wiec pożegnałem obie Panie. Kiedy odchodziłem Iza rzuciła w moja stronę „Obiecałam piwo, więc mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.”

„Bardzo chętnie” odparłem oddalając się.

W ciągu następnych kilku tygodni byłem zajęty bardzo na uczelni, nie myślałem o wielu innych rzeczach. Z Edytą wymienialiśmy poranne uprzejmości w klasie i prosiłem ją niekiedy, żeby pozdrowiła ode mnie mamą. Edyta radziła sobie w mojej klasie znacznie lepiej niż się spodziewałem, była lepsza z matematyki niż mówiły oceny z jej szkoły średniej.

Iza znalazła mój adres e-mail na stronie internetowej uczelni i odezwała się do mnie wspominając obiecane piwo. Podałem jej prywatny email i zaczęliśmy korespondować.  Dowiedziałem się, że ma męża, który był ojcem Edyty. Iza była asystentką prezesa w dużej światowej korporacji, ale porzuciła pracę skupiając się na wychowywaniu dwójki dzieci, bo Edyta miła jeszcze młodszego o cztery lata brata.

Po kilku przyjacielskich wymianach e-maili na początku semestru Iza zaczęła dodawać dwuznaczne komentarze do swoich listów typu: „Nadal spoglądasz na tyłki studentek?”, „Powiedziałam Edycie, żeby uważała na swój tyłek, bo pożerasz go wzrokiem” a później coraz odważniejsze „Jesteś fanem tylko tyłków czy piersi i pizdeczek też?”.

Bawiły mnie te prowokacje i parę razy odpowiedziałem nie mniej prowokacyjnie, ale po jakimś czasie korespondencja była już tylko sporadyczna aż w końcu zupełnie wygasła.

Jakiś miesiąc później od ostatniego e-maila po zajęcia podeszła do mnie Edyta mówiąc, że ​​jej mama przyjeżdża i chce zabrać mnie, ją i jej współlokatorkę z akademika na miłą kolację w hotelu, w którym się zatrzyma.

Zgodziłem się co bardzo ucieszyło Edytę.

– Super, profesorze! Mama ucieszy się, gdy to usłyszy!”

Obróciła się na pięcie i wyszła z klasy a ja oczywiście nie odpuściłem sobie spojrzenia na jej jędrny tyłek.

Wieczorem wysłałem e-mail do Izy z podziękowaniem za zaproszenie. „Dzięki za zaproszenie na piątek. Nie mogę się doczekać ponownego spotkania.”

Iza odpowiedziała szybko. – „Edytka właśnie dzwoniła. Ja też nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że spędzimy z sobą wiele miłych chwil…”

Odpowiedź znowu była dwuznaczna, ale już przyzwyczaiłem się do tego stylu Izy.

sextelefony

Kolacja

Nadszedł piątek miasto i kampus wypełnił się balującymi studentami, my umówiliśmy się w bardzo ekskluzywnej restauracji, ale trochę później niż wcześniej planowano, bo Edyta miała zajęcie sportowe i chciała trochę czasu na odświeżenie się.

Przyjechałem ostatni inni już siedzieli w restauracji. Edyta była ubrana w niewiarygodnie krótką sukienkę sięgającą do pośladków. Nie wiedziałem, czy ma chłopaka, ale już mu zazdrościłem.

Współlokatorka Kasia, była znacznie niższa, ale miała bardzo wysportowaną budowę ciała. Jej duże piersi wyglądały jakby toczyły nieustanną walkę z sukienką i czaiły się tylko żeby zwiać z obcisłej sukienki. Musiała nieustannie poprawiać się żebyśmy nie zobaczyli więcej niż chciała nam pokazać.

Iza była ubrana w seksowną krótką sukienkę, było widać, że nie ma też na sobie stanika. Wyglądała obłędnie i mogła spokojnie konkurować swoim wyglądem z dwójką studentek.

Rozmowa przy obiedzie była beztroska i bardzo wesoła. Po zakończeniu głównego dania studentki przeprosiły, że muszą nas opuścić. Widząc sukienki dziewczyn, pomyślałem, że będą się dobrze bawić. Było oczywiste, że wystroiły się tak seksownie na jakąś imprezę a nie na kolację z nami.

Edyta pochyliła się, by pocałować matkę, mówiąc: „Dobranoc mamo, kocham cię. Mam nadzieję, że deser Ci się spodoba!” Jody posłała jej zimne spojrzenie, ale zanim coś odpowiedziała dziewczyny zniknęły za drzwiami restauracji.

Zrezygnowaliśmy z deseru, wybierając zamiast tego aperitif, a następnie kawę.  Chociaż kiedy kelner zaproponował jako jeden z deserów lody i ja odmówiłem, pochyliła się w moja stronę i wyszeptała „Nie lubisz lodów? Troszkę jestem zawiedziona…”. Uśmiechnąłem się tylko nie znajdując na ten moment ciętej riposty.

Podziękowałam Izie za wspaniały wieczór i wspaniałą kolację. Gdy przekopywała torbę w poszukiwaniu czegoś, znowu zaczęła się ze mną drażnić. – Widziałem dziś wieczorem, jak rozbierałeś Edytę i Kasię oczami. Jesteś nadal niepoprawny!”

„Nie rozbierałem! Poza tym nie musiałem niewiele zakrywały ich stroje!”

„Zresztą Ty strojem i seksownym wyglądem możesz konkurować z Edytą i Kasią i sam nie wiem kto by to porównanie wygrał…”

 „Profesorze, jesteś dobry w komplementach. Doceniam to bardzo.”

„No cóż, dobranoc, pora kończyć kolację profesorze. Było wspaniale. Chyba że…”

Spojrzałem pytająco a Ona pod stołem podała mi kartę hotelową do pokoju. To właśnie tego szukała przed chwilą w torebce.

„Jeśli nie chcesz skończyć tylko na gapieniu się na mój tyłek jak będę opuszczała restaurację to zapraszam do pokoju za 15 minut idę się odświeżyć numer pokoju masz na karcie.”

Iza wstała i uśmiechnęła się do mnie. Potem odwróciła się i wyszła z restauracji po drodze regulując rachunek. Na myśl o seksie z Izą mój kutas stał się twardszy, podszedłem do barku i zamówiłem drinka, żeby przeleciało to jakoś 15 minut. Przecież to było oczywiste, że nie opuszczę teraz hotelu. Pokój, na który wskazywał klucz był na najwyższym piętrze i od razu wiedziałem, że to luksusowy apartament. Otworzyłem kartą drzwi wchodząc wyłożonego płytkami przedsionka i wszedłem do salonu. Apartament był większy niż myślałem, bo szum prysznica brzmiał bardzo w oddali. Salon był urządzony gustownie i całkiem sporych rozmiarów. Znajdowały się tam przesuwne drzwi, które otwierały się na balkon. Widok z balkonu wychodził na panoramę miasta. Drzwi łazienki były uchylone, słyszałem prysznic, więc zdjąłem ubranie zostając tylko w spodenkach i pchnąłem drzwi do łazienki.

Prysznic był duży, przeszklony, wyposażonym w deszczownice. Kiedy wszedłem, kabina prysznicowa była wypełniona parą, zasłaniając widok wszystkiego w środku. Po chwili wyjrzała z kabiny Iza, jej zgrabne ciało zupełnie nie odzwierciedlało jej wieku i dwójki urodzonych dzieci. Miała jędrne piersi z mocno stojącymi sutkami, cipkę z wypielęgnowanym delikatnym owłosieniem i talie którą by chciał chwycić każdy mężczyzna.

Spojrzała na mnie a następnie na wybrzuszenie w moich spodenkach, zsunąłem spodenki a Iza przygryzła lekko wargę przyglądając się mojemu kutasowi. Złapała mnie za rękę i pociągnęła do środka.

„Cieszę się, że przyszedłeś” – powiedziała a następnie sięgnęła po kostkę mydła i zaczęła nim krążyć po swoim jędrny biuście. Następnie położyła drugą rękę na swojej cipce i zaczęła masować łechtaczkę. Robiąc te wszystkie czynności wpatrywała się w mojego fiuta,

Objąłem dłońmi jej głowę położyłem usta na jej ustach przywitałem jej wargi namiętnym pocałunkiem. Mój język krążył w jej ustach, kiedy moje ręce zsunęły się po jej mokrych plecach i mocno chwyciły jej pośladki.

– Niezły tyłek, mówię to jako ekspert od kobiecych tyłków – wyszeptałem jej do ucha, wywołując jej śmiech.

– Kiedy pomyślałeś pierwszy raz, żeby mnie zerżnąć? – szepnęła mi do ucha lekko je podgryzając.

– Jak opowiadałaś o seksie w akademiku. – wyszeptałem.

Pocałowaliśmy się ponownie, mocniej, a jej dłoń zsunęła się po mojej klatce piersiowej i brzuchu, w końcu owijając palcami mojego fiuta. Delikatnie głaskała mojego kutasa, doprowadzając mnie do pełnej erekcji.

Całując się moja ręka wsunęła się między jej nogi i aż trafiły do jej cipki. Jej cipka była ciepła i mokra. Czułem jak jej ciało, kiedy palcami wyczułem jej łechtaczkę.

„O tak…” powiedziała.

Trzymałem dłoń ocierając się o jej łechtaczkę, podczas gdy wsuwałem dwa palce w jej cipkę. Przycisnęła rękę do mojej, aby zwiększyć nacisk na łechtaczkę i żeby moje palce weszły głębiej. Niemal natychmiast jej oddech przyspieszył i stał się płytszy, gdy poruszała biodrami, by ocierać się o moją dłoń.

Chciała w tym momencie coś chyba powiedzieć, ale nie zdążyła, przeszyły ją fale ostrego orgazmu. Moje palce wciąż w niej były, kiedy odrzuciła głowę do tyłu i głośno krzyknęła, gdy orgazm opanował jej całe ciało. Minęło kilka sekund, zanim fale przyjemności opadły.

– Dziękuję, nawet nie wiesz, jak tego potrzebowałam – wyszeptała.

– Potrafię się odwdzięczyć – dodała.

Klęknęła na kolana i zaczęła głaskać mojego kutasa od głowy do podstawy i z powrotem. Odsunęła mojego fiuta, żeby jej nie przeszkadzał zaczęła lizać mi jajka. Lizała każde jądro osobno a następnie każda kulkę brała całą do ust, w końcu jej usta skierowały się w stronę kutasa który po chwili znalazł się w jej ciepłych i mokrych ustach. Trzymając moje jaja w dłoni i masując, zaczęła wpychać mojego kutasa głębiej w usta. Jej język bawił się każdym nerwem wzdłuż mojego trzonu, prawie zmuszając mnie do spuszczenia się w jej usta.

„Podniecasz mnie tak że mogę się spuścić a jeszcze tego nie chcę.” – powiedziałem podnosząc ją na nogi. Żeby wynagrodzić jej przerwanie zabawy pochyliłem się i zacząłem drażnić językiem jej sutki. W pewnym momencie ugryzłem delikatnie jeden z sutków.

Syknęła z bólu i po chwili wyszeptała:

„Możesz je ugryźć. Uwielbiam to. Tak bardzo boli, ale jeszcze bardziej podnieca.”

„Dziś wieczorem chcę, żebyś robił to, co chcesz, gdzie chcesz, jak chcesz, nawet jeśli powiem nie. Chcę, żebyś traktowała mnie jak brudną, małą kurewkę” – poinstruowała mnie Iza, kiedy wciąż cieszyłem się ssaniem i gryzieniem jej sutka.

„Czy możesz to dla mnie zrobić?” – spytała.

– Tak. – odparłem przygryzając jej sutek jeszcze mocniej.

Syknęła z bólu a ja obróciłem ją i przycisnąłem do szklanej ściany prysznica, przyciskając jej piersi do szyby. Przez chwilę żałowałam, że nie mogę zobaczyć, jak to wygląda z zewnątrz. Zdjęcie z tą sceną chętnie bym sobie powiesił w salonie.

Sięgnąłem między jej nogi i wsunąłem dwa palce w jej cipkę. Iza posłusznie rozłożyła nogi, a ja przycisnąłem mojego fiuta do jej tyłka.

Chwyciłem mojego fiuta i zacząłem wpychać go w nią. Jej cipka była ładna i ciasna, ciaśniejsza niż niektóre znacznie młodszych dziewczyny, które pieprzyłem. Iza pchnęła biodrami mojego fiuta, wpuszczając mnie głębiej w swoją ciepłą, mokrą pizdeczkę. Jęknąłem głośno, pieprząc ją coraz głębiej i głębiej.

– Jestem ciasna prawda?

– Nawet bardzo, odparłem z przekonaniem.

– Poczekaj, aż wsadzisz mi w dupę tam jest jeszcze ciaśniej.

Jej słowa jeszcze bardziej mnie podnieciły trudno było mi zapanować nad swoim podnieceniem, tyle jeszcze możemy przyjemności zrobić więc nie czas na to, żeby się spuścić.

Chwyciłem garść jej włosów szarpiąc jej głowę do tyłu i wbijając kutasa mocniej i szybciej w jej ciasną dziurkę. Jęknęła bardzo głośno, gdyż kolejny orgazm zaczął promieniować z jej podnieconego ciała.

Kiedy doszła do siebie klęknęła przede mną jak uległa suka czekająca na rozkazy.

„Wyliż mi kutasa ze swoich soków” – powiedziałem.

Była w tym niesamowicie doświadczona i dokładnie lizała mi każdy kawałek mojego kutasa i jajek. To było cudowne uczucie.

Podniosłem ją z kolan, położyłem ręce na jej twardym tyłku i podniosłem ją. Zaniosłem ją do rogu kabiny prysznicowej i popchnąłem w kąt.

„Czy któryś z twoich kutasów na uczelni pieprzył cię tak jak ja?”

Nie czekałem na odpowiedź. Rżałem ja jak najgłębiej mogłem dociskając ją do rogu kabiny. Podniosłem po chwili ja trochę wyżej, bo chciałem dobrać się do jej dupki. Jak było to już możliwie wepchnąłem palec w jej odbyt.

“Oh! Co robisz profesorze? Oj boli! Uspokój się!”

Nie przejmując się jej słowami i nie przerywając pieprzenia ją w cipkę wsunąłem dwa palce głębiej w jej tyłek. Wydała te zwierzęce dźwięki podniecenia, kiedy gwałciłem jej dupka i nie oponowała ponownie.

 

Teraz jeździła w górę i w dół na moim fiucie w rytm moich bioder. W końcu poczułem, że znowu dochodzi.

— Oooch — jęknęła podniecona. Podobał mi się ten dźwięk dziwki, której właśnie pogwałciłem tyłek. Jej ruchy zwolniły, gdy fale jej orgazmu opadły. Wysunąłem palce z jej tyłka, gdy zsunęła się po moich biodrach, aby z powrotem postawić stopy na ziemi.

– Jeszcze nie doszedłeś, profesorze. Co mam dla Ciebie zrobić?

„Dojdę, kiedy będę gotowy. Dostanę swój orgazm. Jeszcze z tobą nie skończyłem, moja kurewko.”

Otworzyłem drzwi prysznica i wyszliśmy. Wzięłam ręcznik i wytarłam Izę, korzystając z okazji, by dobrze wymacać jej całe ciało. Wytarła mnie, zwracając szczególną uwagę na mój wciąż twardy członek, a także mój tyłek. Czułem jej palce na pośladkach i moim odbycie, który klika razy dotknęła palcem. Założyliśmy hotelowe szlafroki i weszliśmy do salonu. Nalałem nam po lampce wina. Piłem swoją siedząc na kanapie. Iza na przemian popijała swoje wino i ssała mojego fiuta. Leżała wzdłuż kanapy wiec mogłem popijając wino oglądać jej wypięty tyłek.

Nagle usłyszałem trzask otwieranych drzwi, a w drzwiach stanęła jej córka Edyta.

Zamurowało mnie, ale Iza nie wyglądała na zaskoczoną, podniosła tylko głowę na chwilę. Mówiąc „no w końcu jesteś” i wróciła do lizania mojego kutasa.

Spojrzałem na nią zaskoczony czekając na wyjaśnienie.

„Tak jak mówiłam dziś możesz robić co tylko zechcesz, gdzie zechcesz, ale też z kim zechcesz…”

Koniec cz. 1

Więcej opowiadań erotycznych znajdziecie na stronie głównej naszego portalu zarwij.pl. 

sex telefon

tanie seks telefony
sex telefon