Siostra mojej dziewczyny

Siostra mojej dziewczyny – Opowiadanie erotyczne

Byłem z Jowitą już 4 lata. Zaczęliśmy spotykać się w trzeciej klasie liceum i po kilku miesiącach staliśmy się nierozłączni. Bardzo zbliżyłem się do jej rodziny, spędzając więcej czasu w jej domu niż we własnym mieszkaniu, które otrzymałem w spadku po babci. Jej dom rodzinny był całkiem spory i bez problemu mieścił ich sporą rodzinkę.

Jej młodsza siostra, Zuzia, była tak ładna jak Jowita, może trochę szczuplejsza, bardziej niewinna… nie tak „pewna siebie” jak Jowita. Długie czarne włosy, piękne brązowe oczy i bardzo drobna sylwetka. Nigdy nie wiedziałem jej w makijażu, zawsze ubrana na sportowo najczęściej w krótkie szorty lub dżinsy i koszulkę.

Kiedy ja poznałem przechodziła okres dojrzewania a teraz już była 18 letnią pannicą. Nie raz spoglądając na nią byłem zaskoczony jak szybko z podlotka stała się atrakcyjną młodą dziewczyną.

Jowita, Zuzia i ja często oglądaliśmy do późnych godzin wspólnie telewizje szczególnie jak już ich rodzice poszli spać. Układaliśmy się razem na kanapie w ich salonie i oglądaliśmy jakiś wybrany film na Amazonie czy też w HBO.

Jowita przebierała się w luźny wieczorny strój, w którym najczęściej później kładła się spać i tak leżeliśmy przytulenie a obok nas często leżała czy siedziała Zuzia. Nie raz pod kocem, kiedy nie było z nami Zuzi sprawialiśmy sobie trochę przyjemności dotykając się i masturbując nawzajem. Jowita lubiła bawić się moich kutasem oglądając film a ja jej cipką czy cyckami.

Jednego weekendowego wieczoru Jowita i ja zaczęliśmy oglądać film, jak zwykle na kanapie. Wszyscy już wcześniej poszli spać wiec pozwoliliśmy sobie na więcej.

Moja lewa ręka pocierała jej biust pod koszulką jaką bez biustonosza miała na sobie. Moje spodnie były lekko zsunięte, a mój kutas był wyciągnięty ponad pasek moich spodni dresowych w których najczęściej oglądałem z nią TV. Oczywiście byliśmy przykryci kocem, moje podniecenie tak wzrosło, że liczyłem, że Jowita weźmie mi w końcu kutasa do ust. Co wydawało się bezpieczne, bo w domu panowała zupełna cisza więc wyglądało, że wszyscy śpią.

Zuza

Nagle usłyszeliśmy otwierające się drzwi sypialni Zuzi i po chwili wyszła ubrana w cienką białą koszulę nocną. Usiadła na kanapie obok mnie, zanim którekolwiek z nas zdążyło zareagować. Podwinęła nogi na kanapie i przytuliła się do mnie. Często, gdy ogadaliśmy opierała głowę o moje ramie.

Wyciągnęła rękę, złapała koc bardzo blisko miejsca, w którym Chloe trzymał mnie za kutasa i naciągnęła trochę koca na swoje nogi.

Zuzia miała na sobie nocna koszulkę praktycznie całą przezroczystą. Nigdy jej wcześniej w niej nie widziałem. Przez prześwitujący materiał ujrzałem jej sterczące sutki.

„Dlaczego tu jesteś? Myślałam, że już śpisz.” Jowita powiedziała to nie miłym tonem, wyraźnie zirytowana, że ​​jej młodsza siostra przerwała naszą zabawę.

„Nie mogłam zasnąć…, poza tym chcę obejrzeć jakiś film.”

Spojrzałem na Jowitę, a Ona westchnęła cicho. Oboje przestaliśmy bawić się pod kołdrą, bo nie było innego wyjścia. Jowita zsunęła rękę z mojego kutasa ja również opuściłem rękę z jej cycków.

 Jednak robiliśmy to bardzo dyskretnie wiec nie mogłem wciągnąć spodni i schować kutasa bez zwrócenia uwagi Zuzi.

Zuzia opierała głowa o mój prawy bok a jej naga noga ocierała się o moja dłoń. Normalnie bym nie zwrócił na to uwagi, ale moje podniecenie i nie schowany kutas, który sterczał jeszcze w zwodzie kilka cm od ciała Zuzi robił swoje.

Mój kutas zamiast opadać zaczął ponownie się podnosić co wyczuła Jowita i objęła go dyskretnie dłonią.

Jowita lewą dłonią podała paczkę popcornu Zuzi, kładąc ją na moim prawym udzie i Zuzi lewej nodze. Torebka popcornu szeleściła i częściowo zasłaniała moje krocze.

Jowita zaczęła delikatnie mi go trzepać, spojrzałem na Zuzę, która sięgnęła po popcorn, wydawało mi się, że chyba rozumie co się dzieje.

Pochylając się nad torebką popcornu pochyliła się w moją stronę a jej koszulka lekko opadła a ja ujrzałem jej nagie piersi. Chwilę pochylona manipulowała przy paczce popcornu a ja ciągle spoglądałem na jej biust. Kiedy chciała się już wyprostować złapałem ja lekko za ramie przez co ona znowu się pochyliła. Spojrzała mi w oczy i po chwili spuszczając wzrok na swój biust zrozumiała, że spoglądam na jej nagie piersi, które wystają spod koszuli.

Jowita wydawała się nawet nie zauważać, co robię… była zbyt skupiona robieniu mi dobrze. Trzymałem Zuzę za ramię wpatrując się w jej idealne piersi… aż w końcu zacząłem się spuszczać, ściskając mocniej ramię Zuzi.

Zuzia spoglądała z zaciekawieniem na mój wyraz twarzy jak szczytowałem. Wciąż wpatrywałem się w jej opadniętą koszulkę nocną, oszołomiony orgazmem, który był zaskakująco duży. Poluzowałem uścisk dłoni a Zuza ponownie oparła się na kanapę ponownie wtulając głowa w moje ramię.

Po chwili jednak zaczęły docierać do mnie realia tej sytuacji, po pierwsze byłem cały w spermie jak również koc, pod którym leżeliśmy a po drugie a co będzie jak Zuzia opowie siostrze o tym incydencie?

Film się skończył a Zuzka powiedziała „Dobranoc” i udała się do swojego pokoju.

Jak tylko wyszła Jowita zwinęła koc biorąc go do prania i podała mi chusteczki żebym się wytarł, sama również wycierała dłoń z mojej spermy.

„Rany, ale wystrzeliłeś jak nigdy…” -powiedziała dodając:

„Dobrze, że Zuzka nic nie zauważyła.”

„No..” odpowiedziałem niepewnym głosem.

„Powie czy nie powie…” – zastanawiałem się trochę wystraszony.

Więcej opowiadań erotycznych takich jak „Siostra mojej dziewczyny.” Znajdziecie w menu strony głównej serwisu w dziale „sex opowiadania”.

tanie seks telefony
randki