Salon tatuażu

Salon tatuażu – opowiadanie erotyczne dla dorosłych.

Jestem wielką fanką tatuaży wiec sporą część mojego ciała pokrywają tatuaże. Każdy z tatuaży to jakaś historia z nim związana jednak najbardziej pamiętam, kiedy pierwszy raz trafiłam do salonu tatuażu i wykonałam pierwszy z nich.

Miałam wtedy 25 lat, stałam się w końcu samodzielna, ukończyłam studia, znalazłam dobrą pracę i wyprowadziłam się z domu. W domu nie akceptowali mojej chęci posiadania tatuaży więc pierwszą rzecz, którą chciałam zrobić po wyprowadzce to potwierdzić swoją niezależność pierwszym tatuażem.

Dlatego też jak tylko znalazłam chwilę wolnego czasu swoje kroki skierowałam do salonu tatuaży.

Weszłam do salonu ok godziny 19 chcąc się spytać o cenę i zarezerwować termin. W salonie była tylko jedna tatuażystka, bo właśnie salon kończył pracę.

Tatuażystka miała około 170cm, zadbane krótko ścięte włosy, seksowny obcisły podkoszulek na sobie, który wręcz reklamował jej duże piersi i krótką spódniczkę. Zapewne ten ubiór przyciągał wielu męskich fanów tatuażu.

Wizyta w salonie masażu.

“W czy mogę ci pomóc?” Zapytała mnie z uśmiechem na twarzy.

“Chciałbym zrobić swój pierwszy tatuaż. Kiedy mogę umówić się na tatuaż, bo chyba dziś to już za późno?”

Spojrzała na zegar a następnie na mnie i powiedziała: „Cóż, normalnie zamykam o 19, ale ponieważ to jest twój pierwszy tatuaż, zrobię wyjątek dla Ciebie i mogę Ci zrobić dziarę jeszcze dziś.”

Podałam jej kartkę z moją własną grafiką a równocześnie wzorem tatuażu.

Spojrzała na mnie z lekkim podziwem „Ty to naszkicowałaś?”

„Tak” – odparłam lekko zażenowana.

„Masz talent, naprawdę” – powiedziała dodając po chwili:

„Gdzie ma być ten tatuaż?”

„Chcę w jakimś nie widocznym dla większości miejscu.”

„Znam idealne miejsce na ten niewielki tatuaż!” – powiedziała podekscytowana.

„Mogę zrobić ci go na twoim wzgórku łonowym! W ten sposób jedynymi osobami, które wiedziałyby oprócz Ciebie, że masz tatuaż, to ja i wszyscy, którzy z tobą wejdą w bliższe relacje… a jeszcze ginekolog.”

sex randki
sex randki dla samotnych

Śmiałam się z jej żartu, ale pomyślałem, że faktycznie to świetne miejsce, na mój pierwszy bardzo intymny tatuaż.

Kiedy weszliśmy do pokoju ze stołem do tatuażu, zamknęła drzwi i przygotowywała się do wykonania usługi. Minęło kilka minut, skończyła ustawiać pistolet do tatuażu, włożyła różnokolorowy atrament do maleńkich pojemników i była gotowa do pracy nad moim tatuażem.

„Dobrze kochanie, będę potrzebować, żebyś zdjęła spodnie i majtki, a potem położył się na plecach na stole tam.” – powiedziała, wskazując na pokryty prześcieradłem jednorazowym stół do tatuażu.

Jakoś mnie to rozebranie przy niej onieśmieliło i zawahałam się.

Tatuażystka od razu wyczuła moje zdenerwowanie i uśmiechnęła się ciepło.

“Wszystko będzie dobrze, a tatuaże nie bolą tak bardzo, jak sądzą ludzie.”

„To nie o ból się martwię… Po prostu nigdy nie miałem kobiety tak blisko mojego…. Cóż no wiesz…” Wyjaśniłam jej.

“Kochanie, ja już wiele widziałam w trakcie tatuażu i męskich, i żeńskich najbardziej intymnych części ciała. Luz…po prostu zrelaksuj się i wszystko będzie dobrze.”

Poczułam się pewniej i zdjęłam spodnie i majtki. Potem położyłem się na stole i z lekkim zdenerwowaniem czekałam, na początek robienia tatuażu.

Włożyła gumowe rękawiczki i zaczęła oczyszczać obszar, na którym miał być tatuaż. Wyjaśniła wszystko co zrobi i dlaczego musiała mi to zrobić. Najpierw użyła mydła do wyczyszczenia obszaru, nad którym miała zrobić dziarę, po oczyszczeniu miejsca wyciągnęła maszynkę jednorazowa do golenia i ogoliła moje łono i umieściła szablon w miejscu, w które miała wytatuować. Jej dotyk w okolicach intymnych sprawiał, że poczułam dreszcze biegnące z mojej cipki do całego ciała.

„Teraz kochanie, musisz przesunąć się do krawędzi stołu i rozłożyć dla mnie nogi” – poinstruowała.

Zrobiłem to, a Ona usiadła na małym stołku między moimi nogami.

„Teraz poczujesz małe ukłucia” – powiedziała, gdy zaczął brzęczeć jej pistoletu do tatuażu.

Na początku piekło jak diabli, ale zaczęłam lubić mix bólu igły i wibracji jej pistoletu. Zaczęłam być coraz bardziej podniecona. Jej skupiona twarz na wysokości mojej cipki i te dziwne ukłucia połączone z wibracjami sprawiły, że poczułam duże podniecenie.

Kiedy wykonywała mi tatuaż, opowiadała mi różne historie związane z klientami salonu tatuażu. Zaczęła również opisywać swoje tatuaże i ich znaczenie dla niej. W końcu nawet zdjęła bluzkę, aby pokazać mi tatuaże które ona zakrywała.

Wykonywała dalej mój tatuaż siedząc teraz między moimi nogami w przezroczystym białym staniku. Kiedy skończyła wykonywanie tatuażu zaczęła oczyszczać tatuowane miejsce i okolice z resztek barwnika. Rozpyliła zimną mgiełkę alkoholu w aerozolu na wzgórek mojej cipki i zaczęła ją wycierać. Delikatnie używając miękkiego ręcznika usuwała atrament z mojego wzgórka łonowego i cipki.

Kiedy mnie myła, dreszcze podniecenia przebiegł przez moje ciało, powodując, że moje sutki zesztywniały, a moja boląca cipka zaczęła być bardzo wilgotna.

sex telefon

Musiała to zauważyć moje podniecenie, bo, poczułam jej palec na swojej łechtaczce. Zadrżałam z podniecenia i jęknęłam nie mogąc opanować emocji.

Jej głowa opada między moje nogi w kierunku mokrej cipki. Gorący oddech był pierwszą rzeczą, jaką poczułam, a potem jej miękkie, ciepłe usta ocierające się o moje wargi sromowe.

Po chwili poczułam jej mokry język na mojej łechtaczce. Język drażnił ją podniecając mnie do tego stopnia, że wręcz ciekły ze mnie soki.

„O kurwa!” – jęknęłam.

Tatuażystka wsunęła we mnie palec i poruszała nim rytmicznie równocześnie drażniła mi łechtaczkę. 

Usiadłem od stołu, owinąłem nogi wokół jej pleców, przyciągając ją bliżej siebie i chwyciłem tył głowy dziewczyny, aby jeszcze głębiej i mocniej lizała mnie i pieprzyła palcem.

Nie trwało to długo a moje ciało zaczęło się trząść, poczułem, jak moją cipkę nawiedzają spazmy rozkoszy, które promieniowały na całe moje ciało. Kiedy po orgazmie spojrzałem na nią jej twarz była pokryta moimi lepkimi, błyszczącymi sokami. Patrzyłem, jak moje soki kapią z jej podbródka na jej wielkie piersi. Wstała ze stołka, na którym siedziała i zaczęła się rozbierać. Gdy już była naga pocałowała mnie a ja poczułam słodki smak swojej cipki. Po chwili popchnęła mnie na wyściełany stół do tatuażu.

Położyłam się na plecach a Ona weszła na stół kucając nad moją twarzą. Zobaczyłem jej wypielęgnowaną cipkę, która powoli opadła na moją twarz.

Wyciągnęłam język i rozłożyłem mokre fałdy jej warg sromowych, żeby zagłębić się mocno w jej wnętrzu. Jej cipka była słodka, byłam zdziwiona jak mi się spodobało lizanie cipki. Kiedy zlizywałam jej soki ociekające na moja twarz ona jęczała głośno. Nie przerywając penetrowania językiem jej mokrej szparki wsunęłam palca do jej odbytu i zaczęłam rytmicznie pieprzyć palcem jej tyłek. Jęknęła głośno siadając tyłkiem na moim palcu chcąc poczuć go głębiej.  Jej ciało nagle spięło się a ona wydobyła z siebie głośny krzyk rozkoszy.

Sunęła się z mojego ciała i upadła na podłogę, wciąż drżąc z podniecenia. Kiedy doszła do siebie powiedziała:” Nie wiem kto komu ma zapłacić, bo mój orgazm był chyba więcej wart niż Twoja dziara.” Obje zaśmiałyśmy się głośno.

To już cała sex historia mojego pierwszego tatuażu. Mam nadzieję, że Wam się spodobała.

sextelefon
Tani sextelefon
tanie seks telefony
sex telefon