Pieszczoty analne – perwersja czy też nie

Pieszczoty analne

 perwersja czy też nie

Siedzieliśmy jak zwykle gapiąc się trochę w telewizor i szukając jakiejś treści odpowiadającej wspólnym zainteresowaniom, ale że raczej porno nie leci w TV. Przerzucaliśmy kanały i ciągle słyszałem jej pytanie „a może jednak coś innego obejrzymy?” i tak nam mijał wieczór. Ogólnie to TV nie było nam wcale potrzebne. Bawimy się zawsze dobrze w swoim towarzystwie i prawie nigdy nic nie oglądamy do końca, no chyba, że jakiś film ją tak w kreci i utożsami się z bohaterem, że co chwile słyszę nerwowe pytanie „a uda się jej?” lub „co będzie daje no powiedz!”. Wtedy film oglądamy cały. Pewnie reżyserzy marzą właśnie o takich widzach, których potrafi akcja filmu aż tak wciągnąć.

sextelefon
Tani sextelefon

Wracając do głównego tematu, nic się szczególnego nie działo aż do momentu, kiedy stwierdziła, że chce iść siku. Pieszczoty analne – perwersja czy też nie
Lubię ją wtedy prowokować mówiąc – idę z Tobą, oczywiście nie idę.

Czekam na jakiś wykręt typu „innym razem” czy „może jutro”. Więc jak zawsze spytałem „to idę z Tobą” i tu nagle powiedziała „no to chodź”, zaskoczony wstałem i wszedłem za nią do toalety.
Zdjęła majtki i usiadła na muszli, ten widok mnie bardzo podniecił natychmiast wsadziłem rękę między jej uda, dotknąłem cipki wilgotnej, czułem, że się podnieciła. „Nie mogę się skupić” powiedziała, pochyliłem się i ją pocałowałem.perwersja

Cofnąłem rękę i usłyszałem, jak zaczyna sikać, dotknąłem jej cipki i poczułem na ręku ciepło jej moczu. Sikała długo a ja masowałem jej cipkę, to było cudowne uczucie. Była w dotyku aksamitna, miękka, ciepła i tak bardzo mokra, mógłbym to robić jej codziennie. Podniosłem mokrą rękę i wsunąłem jej palca do buzi, oblizała całego, ssąc go jak kutasa. Wiem, że właśnie jego chciała w tej chwili. Wyciągnąłem kutasa i wsadziłem prosto w jej usta, zaczęła go ssać, lizać, co chwile sięgając językiem do moich jąder i pod nie, jakby chciała sięgnąć do mojej dziurki. Wiedząc, że mnie to podnieca.
Ze zsuniętymi spodniami obróciłem się do niej tyłem i pochyliłem nad umywalką a ona kucnęła od tyłu i zaczęła lizać mój odbyt, wkładając w niego język i liżąc moje pośladki.

Po chwili chwyciła mi kutasa zaczynając go walić równocześnie wciskając język w moją dziurkę to było cudowne, mógłbym tak stać pochylony godzinami, ale wiem, czego teraz pragnęła.
Wyprostowałem się i obróciłem ją zdecydowanym ruchem do umywalki, powiedziałem „pochyl się” i już po chwili byłem w niej, jej mokra cipka sama wytyczyła mu drogę. Wsunął się jakby to było jego stałe miejsce. Złapałem za biodra i posuwałem ją od tyłu od razu mocno i ostro, widząc nas w lustrze, oj jak ja lubię patrzeć, jak się pieprzymy! Ciągle czułem jej ślinę na mojej dziurce i mokre pośladki od jej lizania, posuwałem ją mocno myśląc o tym, co się przed chwilą wydarzyło. Posuwałem ją tak żeby ciągle przylegać jak najbardziej do jej cudownej pupy. Trzymanie ją tak za biodra i wsuwanie kutasa czując jej pupę na swoim podbrzuszu to najpiękniejsza przyjemność, jaka może być.

Po paru minutach przystopowaliśmy trochę, jeszcze nie teraz pomyślałem, nie chce się spuścić, zbyt ciekawy wieczór przed nami. Wyszliśmy z toalety i wiedzieliśmy, że pora gasić TV i iść do sypialni, tam zdecydowanie będzie się więcej działo niż na wszystkich kanałach TV.
W sypialni rozebrałem ją całą, sam również zrzuciłem ubranie, chyba nie ma cudowniejszego uczucia niż dwa nagie ciała pragnące siebie. Była gorąca, wsunąłem się na nią i po chwili już byłem w niej. Posuwałem ją rytmicznie wkładając kutasa po same jądra, raz ruchy były ostre wręcz brutalne a raz delikatne i czułe, zmieniałem nastrój i rytm chcąc w niej pozostać jak najdłużej. Dotykałem jej piersi, które co jakiś czas całowałem a językiem lizałem sutki. Ona kładła mi ręce na pośladkach jakby chciała żebym jeszcze głębiej w nią wchodził.

Uderzałem rytmicznie w jej rozsunięte uda i tak kochaliśmy się dłuższy czas aż zaczęła cicho pojękiwać, czułem, że dochodzi, przyspieszyłem jeszcze, chciałem, żeby miała orgazm posuwałem ją szybciej a ona jęczała z rozkoszy i poczułem, że szczytuje, jednak z premedytacją chciałem, żeby za chwile znowu to poczuła lekko zwolniłem a później przyspieszyłem i znowu wydawała z siebie te przyjemne pojękiwania było mnie i jej cudownie to czuło się bez zbędnych słów.

W pewnym momencie obróciłem ją na brzuch i wsunąłem jej nabrzmiałego kutasa od tyłu, kładąc się na niej całym ciałem, przylegając do jej pleców pośladków, posuwałem ja rytmicznymi krótkimi ruchami, czułem coraz większe podniecenie, coraz większą chęć spuszczenia się w jej cudowną cipkę. Podniosłem ją trochę i od razu zrozumiała, żeby się wypiąć, że chce ją posuwać od tyłu. Chwyciłem za biodra i zacząłem posuwać, była tak mokra, że od razu bardzo ostro, rytmicznie, wpatrując się w jej tyłek i drugą dziurkę, którą zacząłem masować. Pośliniłem palca i wsunąłem jej w odbyt, nie przerywałem jej posuwanie, było zbyt przyjemne. Palec w jej dupce wchodził coraz głębiej tak jak bym ją posuwał w obie dziurki. Pomyślałem… może kiedyś wsadzę jej wibrator i kutasa? tego jeszcze nie robiliśmy, przemknęła mi taka myśl. Czułem, że zbyt się podniecam a raczej zbyt podnieca mnie widok jej wypiętej pupy, więc postanowiłem poluzować. Położyłem się obok sugerując, żeby lekko ochłonąć, dla niej jednak luzowanie znaczy coś zupełnie innego i bardzo przyjemnego, bierze wtedy kutasa do swoich ust. Tak zrobiła i tym razem.

Czułem, jak go liże, wkłada prawie do gardła przytrzymując go trochę, ale nie widziałem, zasłaniała mi widok włosami, widząc tylko jak rytmicznie opuszcza głowę robiąc mi loda, rozkoszowałem się tym co czułem a nie widziałem. Jej mokry język na mojej główce, jej wargi na moim kutasie, cudowne uczucie tak zawsze inne i podniecające. Nie wytrzymałem w końcu, moje ciało jak w jakiś spazmach spinało się jak struna a sperma wystrzeliła prosto w jej usta, połykała prawie wszystko nie przerywając obciągania, co wypłynęło na zewnątrz zlizywała mi z brzucha a na koniec jeszcze raz wylizała całego kutasa. Nie zostało nawet kropla spermy. Położyliśmy się obok i spokojnie zasnęliśmy.

Inne perwersyjne opowiadania znajdziesz w dziale sex opowiadań.

 

tanie seks telefony
randki