Sex sms do mojej laski.

Sex sms do mojej laski – nieudana sex przygoda.

Sex sms do mojej laski. Więcej sex opowiadań znajduję się w dziale opowiadania erotyczne.

Minęło już pół roku mojej delegacji, bardzo stęskniłem się za moją dziewczyną. Rozmawiałem z nią bardzo często, sex smsprzesłała mi nawet sexi fotki…hmmm….sexy laska z niej. Wpadłem na niezły pomysł, a raczej żart. Wziąłem służbowy telefon (nie znała tego numeru):
– Witam ślicznotko! Jak mija dzień?
– Pomyłka.
– To nie jest pomyłka. Alu, co u Ciebie nowego?
– Z kim mam przyjemność?
– Z kimś kto za Tobą bardzo tęskni.
– Marek? Nie rób sobie żartów!
– Pomyłka 🙂 ktoś bardziej tęskniący za Tobą.
– Najwidoczniej, to pomyłka i zbieg okoliczności.
– Śliczna Alu o niebieskich oczach i blond włosach nie bądź taka zasadnicza. Co masz na sobie? Jakiego koloru masz majteczki?

Odczułem mało przyjemną atmosferę:
– To nie jest seks telefon, ani sex sms. Proszę mi nie zawracać głowy!

Natychmiast odpisałem:
– No nie bądź taka. Pamiętam, jak twardnieją Ci sutki pod mokrym językiem.
– Marek! Ty wariacie!

Kontynuowałem:

– Niestety nie Marek…zapach Twojej cipki podnieca mnie tak, że kutas staje mi na baczność. Chciałbym Ci ją wylizać dokładnie, poczuć jej smak, zasmakować soczków…rozłóż nóżki i pozwól mi się w niej zasmakować.

Znowu oschła odpowiedź:
– Nie rozkładam nóg pierwszemu lepszemu.

Mimo to wysłałem kolejny sex sms:
– Nie jestem pierwszym lepszym, znam smak Twojej gorącej cipki…jesteś pochylona, a ja wkładam do niej swoją już napaloną pałę i rżnę Cię do samego końca. Moje jaja obijają się o Ciebie, a Ty jęczysz z rozkoszy i chcesz więcej. Wychodzę z Ciebie byś mi wylizała fiuta, nie jesteś zbytnio zadowolona, gdyż przerwałem posuwanie, jednak bardzo chcę byś go miała w ustach chociaż przez chwilę. Wcisnąłem Ci go na siłę, a Ty po chwili ssiesz go łapczywie, posuwam Ci usta, wsuwam całego, a Ty nieźle sobie radzisz, dociskam Ci głowę, trochę się dławisz, ale nie przerywam posuwania…wysuwam kutasa z Twoich ust.… kładziesz się na łóżko, a ja zajmuję się ponownie Twoją dziurką. Liżę ją delikatnie, wsuwam palce, wypływa z niej coraz większa ilość soczków, wkładam ponownie fiuta…może dopiszesz coś, a ja sobie w tym czasie zrobię dobrze?

Niestety nie otrzymałem odpowiedzi, Ala nie skusiła się na seks sms, zapewne nie przyznam się, że do niej pisałem. Wiem jedno, spróbuję innym razem, ale już ze swojego numeru.  Wiem, że będzie fajna sex sms zabawa albo sex telefon.

sex telefony