Sypialniane słówka – seks słowa.

Seks Słowa – Sypialniane słówka.

Seks Słowa – jak mówią statystyki pikantne słowa postrzegane są jako afrodyzjaki, pobudzają wzajemnie partnerów.
Wyrażenia typu obciągnij mi, wyssij pałę raczej rzadko kierowane są do partnerek. Natomiast mężczyźni nie słyszą słów, takich jak zerżnij mnie, przeleć mnie, jest mi dobrze jak mnie pieprzysz. Czym jest to spowodowane? Zapewne powodów jest wiele np. wstyd, sseks słowakrępowanie, obawa o to, co pomyśli partner/partnerka.
Warto zastanowić się nad tym czy czasem nie jest to zbyteczna blokada.

Być może ta niewielka „otwartość” sprawi wiele przyjemności. Zarówno w życiu kobiet i mężczyzn są chwile, gdy te słowa powinny być wypowiedziane. Co dadzą? Jest to w pewnym sensie jeden element z miernika zaufania i otwartości. Seks słowa umożliwiają pozbycie się ograniczeń, które potrafią odebrać radość z seksu.

Rozmowa o tym, co nam się podoba w łóżku niesie ze sobą wiele korzyści. Z jednej strony zwiększa się podniecony, z drugiej dajemy strony dajemy sygnał, co lubimy, czego pragniemy.
Seks słowa – sypialniane świntuszenie muszą być dopasowane do partnera.
Przykładowe słowa do świntuszenia: fiut, kutas, chuj, twardy, nabrzmiały, cipka, cipa, mokra, wilgotna, zerżnąć, wtargnąć, wepchnąć, mocno, ostro, ssij, liż, poczuć, niegrzeczna, zlać, spuścić, podniecony, napalona, odchodzę od zmysłów. Nie powinny używane być zdrobnienia, wyjątkiem jest słowo cipka.

Gorące sex telefonistki zapraszają

O ostrzejsze słowa dobrze wcześniej zapytać. Lepiej mieć pewność czy można użyć słów typu: dziwka, kurwa, szmata, niedorżnięta, suka, rozjechana. Te słowa kierujemy np. do kobiet lubiących czuć się zależną. Wiele kobiet lubi czuć dominację w łóżku. Niektóre kobiety lubią też czuć się własnością swego kochanka i w tym wypadku warto dodać słowo „moja” – „jesteś moją suką„.

Więcej tego typu artykułów znajdziecie w dziale Informacje na stronie głównej naszego serwisu.