Sex ognisko – wyjazd poza miasto.

Sex ognisko – wyjazd poza miasto.  

Zapraszamy na opowiadanie erotyczne pisane przez kobietę i mężczyznę jednoczenie. Więcej sex opowiadań erotycznych znajdziesz w naszym dziale opowiadania erotyczne.

Po ciężkim tygodniu doszliśmy do wniosku, że pojedziemy poza miasto. Postanowiliśmy jechać do lasu. W sobotę rano spakowaliśmy kosz z żywnością i wyruszyliśmy w drogę. Jechaliśmy dwie godzinki, dość daleko oddalony, ale przyjemny las.

– Tu chyba idealne miejsce – stwierdziłem pokazując Monice małą polankę. To co tutaj ognisko?
– A gdzie spacer? Najpierw trochę wysiłku. Ognisko za jakiś czas.
– No tak, tu trzeba stanąć to miejsce też idealne na spacerek, w lesie zresztą chłodniej. To co spacerek?
– Ok, to idziemy. Zastanawiam się czy czasem nie powinniśmy przygotować jakieś drewno. Te co mamy chyba nie wystarczy.
– Nazbiera się trochę po drodze, będzie spacer wysiłkowy. Będziemy wracać ze spaceru pozbiera się.
– Ok, to idziemy. Żwawo ruszyliśmy w głąb lasu. Pogoda była bardzo przyjemna, cisza spokój, czasami słychać było świergot ptaków. Czas upływał bardzo szybko, nawet nie zauważyliśmy, iż ściemnia się powoli.
– No pora wracać – stwierdziłem patrząc na Monikę. Ściemnia się, nie znajdziemy drogi do polanki, nie mówiąc już o zebraniu drewna na ognisko.
Wracaliśmy szybkim tempem więc dosyć szybko byliśmy ponownie na polance. Zebraliśmy drewno na ognisko, które Michał rozpalił.
Usiedliśmy obok siebie na konarach przypiekając kiełbaski. Ognisko mile trzaskało, a ciepło ognia czuliśmy na naszych ciałach, było ciepło i miło.
Oczywiście moja kiełbaska spadła, więc było szykowanie kolejnej. Następną pilnowałam bardziej, nie wymachiwałam tak kijem. Było już zupełnie ciemno. Zerkałam na Michała, wyglądał seksi w blasku ogniska. Był jakiś zamyślony, zastanawiałam się o czym tak myśli. Nagle wybił się z „letargu”, zerknął w moją stronę, uśmiechnął się. Nic nie mówiąc wstał i dołożył gałęzi do ogniska. Był jakoś dziwnie zamyślony, ale i bardzo pociągający.
– Tak sobie myślę – mówiąc to spojrzałem na Monikę, że nigdy nie kochaliśmy sie w takich warunkach. Las, ognisko, ciemno i odludzie, a do tego wyglądasz tak seksownie w blasku ogniska, że już mi prawie stoi.ognisko
– To, skoro już Ci prawie stoi, to może zróbmy tak by stanął całkowicie.
– Co masz na myśli?
– Nie miałam ochoty odpowiadać, zbliżyłam się do Michała. Skierowałam rękę do rozporka, bez zbędnych prowokacji rozpięłam go i wyciągnęłam już sterczącego penisa. Nachyliłam się, a raczej przykucnęłam i zaczęłam lizać jego kutasa. Był bardzo apetyczny, wsunęłam go bardziej. Znikał w moich ustach, czułam coraz bardziej jego twardość.
Zaskoczyło mnie trochę jej zdecydowanie, ale już po chwili przyglądałem sie w blasku ogniska jak ssie mi członka, jak go liże zachłannie, by po chwili znowu zniknął w jej ustach. Ocierała go sobie po policzku, ciągnęła i lizała, a mój kutas sterczał cały napalony.
Jego fiut był już twardy, włożyłam sobie go do ust bardzo głęboko, zniknął w moich ustach prawie cały. Podnieciło mnie to jeszcze bardziej, moja cipka była już gotowa i chętna, nie czekałam na reakcje Michała. Zsunęłam z siebie spodnie wraz z majteczkami, siedział na niskim pniu więc łatwo było mi usiąść na nim. Włożyłam go sobie natychmiast do mokrej już cipki. Czułam jego twardość, wkładałam coraz głębiej. Moje ruchy były coraz szybsze. Widziałam przyjemność Michała, przyśpieszyłam tempo. Po chwili wstałam i kucnęłam by włożyć go ponownie do ust.
Kiedy siedziała tak na mnie czułem jaka jest mokra jej cipka była zalana jej sokami więc mój kutas też. Siadała na mnie, dociskając dupkę do moich bioder jakby chciała go wsadzić jeszcze głębiej, ale po chwili wyciągnęła kutasa z cipki, żeby ponownie ciągnąć mi druta, robiła to tak zachłannie zlizując z niego swoje soki, musiała czuć swoją cipkę na nim i to jakby ją jeszcze bardziej podniecało, niepohamowanie ciągnęła go, wylizując mokrym językiem.
Obciągałam jak nigdy, tak sądziłam, w tle słyszałam trzask palącego się drzewa. Ssałam, lizałam wkładałam sobie po same migdały albo i dalej. Podniecenie we mnie narastało, wstałam i usiadłam na jego prężnego kutasa jeszcze raz. Wszedł bez oporu, czułam, jak wchodzi jeszcze głębiej. Chciałam go mieć jak najgłębiej w sobie. Nadziewałam się coraz szybciej jednocześnie całując go.
Złapałem ją za tyłek, żeby czuć jej pośladki, naprężone i tak chętne do seksu, dociskałem jej ciało do siebie, a raczej wciskałem je w siebie, żeby mój kutas wszedł do końca najgłębiej jej cipki. Czułem jaka jest gorąca i napalona, pojękiwała cicho, ale z tak wielkim podnieceniem, że mój kutas sterczał nabrzmiały do maksimum.
Było niesamowicie przyjemnie, moja cipka chciała jeszcze i jeszcze. Zsunęłam się z jego sterczącego fiuta. Obróciłam się plecami i ponownie usiadłam na jego kutasa. Nabijałam się powoli, chciałam czuć go, moje ruchy były coraz szybsze. Moja cipka była jeszcze bardziej mokra.
Siedziała do mnie obrócona dupką, a ja drażniłem palcami drugi jej otworek czułem, że jest też mokry, wilgotny od jej soków z cipki, palec wszedł w dupkę bez problemów, zagłębiając się w nią głęboko.
Moja przyjemność była coraz większa, wsunął swoją drugą dłoń pod mą bluzkę i zaczął masować moją pierś. Czułam dłoń na piersi, kutasa w cipce i palca w drugiej dziurce. Rżnęłam się jeszcze mocniej, po chwili wysunęłam kutasa z cipki, wzięłam kutasa w dłoń i skierowałam w drugą dziurkę. Wkładałam bardzo delikatnie, był wilgotny, ale jakoś opornie wchodził. Jednak po chwili go poczułam już w środku.
Jej ciasna dziurka ustąpiła i siedząc na mnie Monika posuwała swoją dupkę sama, dociskając coraz odważniej swój tyłek do mojego kutasa. Wchodził do końca, by po chwili znowu wysunąć się z jej tyłeczka. Drżałem cały z podniecenia, kiedy mój kutas wchodził ostro w jej dupkę, to było diabelnie przyjemne i podniecające.
Czułam coraz większą rozkosz, jego kutas penetrujący moją dupkę. Czułam jak w nią wchodzi. Słyszałam swój głębszy oddech i swoje jęki. Chciałam poczuć jego spermę.
Kiedy wszedłem w jej dupkę widziałem, że długo nie wytrzymam, byłem zbyt napalony, żeby powstrzymać przed spuszczeniem. W końcu wystrzeliłem mocno dociskając ją do swojego ciała, sperma wystrzeliła wprost w jej tyłeczek, a po chwili kutas wystrzelił ponownie pozbywając się całej spermy zalewając jej dupkę. Monika jęknęła dociskając się pupą do mojego ciała.