Kolacja urodzinowa żony

Kolacja urodzinowa żony

Z moją żona Julią byliśmy małżeństwem ponad 3 lata, nie mieliśmy żadnych problemów które często dobijają związek jak np. finanse czy też seks. Jednak po 3 latach iskra pożądania między nami zaczęły wygasać. Seks stał się bardziej rutyną niż żądzą, za każdym razem był taki sam a jeszcze do niedawna nas seks był gorący, nieprzewidywalny, sprośny i bywało, że mocno zboczony, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Zbliżały się urodziny Juli, więc postanowiłem spróbować trochę rozgrzać ponownie atmosferę naszego małżeństwa.

„Mój pomysł na Twoje urodziny mam taki, że masz mnie do dyspozycji cały dzień i noc i to do każdej dyspozycji i zrobię dla Ciebie co tylko zechcesz” – powiedziałem licząc, że rozumie, że mam na myśli również sprawy łóżkowe.

Jej oczy zabłysły i pojawił się uśmiech na twarzy, „Chcę zostać w domu i chcę żebyś zrobił kolację, a potem żebyśmy spędzili razem wieczór robiąc to, na co będę miała ochotę”.

tanie seks telefony

„Oczywiście kochanie” – odparłem.

Dzień urodzin

Kiedy nadszedł sobotni dzień urodzin Juli, po złożeniu życzeń i przypomnieniu, że jestem cały do jej dyspozycji usłyszałem:

„Przygotuj kolacje na 19.30. Ja Muszę gdzieś pojechać i odebrać kilka rzeczy, trochę mnie nie będzie, ale na kolacje zdążę.” – wyjaśniła po czym wsiadła do samochodu i pojechała.

Wróciła do domu kilka minut przed wyznaczoną godzina kolacji, niosąc kilka toreb z zakupami. „Zamierzam się przebrać. Będę za kilka minut.” – powiedziała, wchodząc z torbami do sypialni.

Rozstawiłem uroczyste kolacje na stole z małym torcikiem urodzinowym. Rozlałem napoje i postawiłem butelkę dobrego czerwonego wina.

I w tym momencie w drzwiach salonu stanęła moja żona a mnie zamurowało. Zamiast zdystansowanej skromnej małżonki zobaczyłem kogoś zupełnie innego.

Miała na sobie czerwony gorset obszyty koronką i maleńką czarną plisowaną minispódniczkę. Jej długie, zgrabne nogi zasłonięte były koronkowymi pończochami a na stopach miała czerwone szpilki. Zrobiła na mnie niesamowite wrażenie w życiu bym nie pomyślał, że może tak się ubrać. Od razu z podnieceniem w oczach ruszyłem w jej stronę. Podniosła rękę w geście, żeby się nie zbliżał. Zatrzymałem się w półkroku.

„Najpierw nakarm mnie, a potem pomyślimy o deserze”, powiedziała cichym, ale zdecydowanym głosem. Wróciłem do stołu, żeby przy nim usiąść.

„Co ty robisz?” powiedziała twardym nie przyjmującym sprzeciwu głosem.

„Dziś zaoferowałeś, że dostane czego chcę”

Zrozumiałem, że dziś tu raczej jestem w roli kelnera a nie męża. Zacząłem jej usługiwać podając jej na co miała tylko ochotę. Sam nic nie zjadłem, ale nie byłem głodny no może byłem, ale raczej to był głód seksu. Bo jej seksowny wygląd zdecydowany głos podniecał mnie coraz bardziej.

„Chcę się wykąpać” – zażądała.

Nalałem wody do wanny, a kiedy wróciłem, Ona siedziała na brzegu łóżka, kiedy mnie zobaczyła skierowała nogi w moją stronę. Zrozumiałem, że mam zdjąć jej szpilki.

„Teraz resztę” powiedziała stanowczo.

Zacząłem ściągać powoli jej pończochy i kiedy to robiłem dopiero zauważyłem, że nie ma na sobie majtek. Podniecony, drżąca ręką zacząłem sięgać do jej cipki. Julia podniosła dłoń i mocno mnie uderzyła w wysuniętą rękę.

” Tylko jak pozwolę! Teraz masz mnie rozebrać i tyle.”

Cofnąłem rękę czując lekkie pieczenie od jej uderzenia i wróciłem do zdejmowania reszty jej garderoby.

Weszliśmy do łazienki. Pomogłem Juli wejść do wanny i usiadłem na poręczy wanny. Wręczyła mi gąbkę do kąpieli i płyn do mycia ciała. Ostrożnie namydliłem i spłukałem jej wspaniałe aksamitne ciało. Myłem ją dokładnie każdy zakamarek jej ciała a później spłukałem jej ciało wodą.

Wtedy usiadła na brzegu wanny i wręczyła mi damską maszynkę do golenia i żel. Odchyliła się do tyłu i szeroko rozłożyła kolana. Chciała, żebym ogolił jej cipkę. Podniecenie moje tak wzrosło, że bałem się czy jej czasem nie skaleczę, tym bardziej że nigdy nie goliłem cipki. Julia miała wypielęgnowane włosy na cipce, ale chciała, żeby je całkowicie ogolił. Miałem zobaczyć jej wygoloną cipkę pierwszy raz, bo nigdy wcześniej nie miała jej wygolonej całkowicie.

Namydliłem cipkę żelem i starannie zacząłem golić jej delikatne włoski. Kiedy skończyłem spłukałem jej krocze ciepłym strumieniem wody i przejechałem dłonią po całym jej sromie, sprawdzając swoją pracę, aby upewnić się, że niczego nie przegapiłem. Jej cipka była miękka, jędrna i bardzo ciepła.

Kiedy wyszła z wanny wytarłem jej ciało miękkim ręcznikiem.

Kiedy skończyłem weszliśmy do sypialni, gdzie kazała mi się rozebrać.

Stanąłem przed nią całkiem nagi ze sterczącym penisem. Sięgnęła ręką do torebki i wyciągnęła z nich dwa komplety kajdanek.

„Połóż się” powiedziała stanowczym tonem, a gdy to zrobiła przypięła mi ręce do łóżka. Kiedy je zapinała jej piersi falowały nad moją twarzą co jeszcze wzmocniło moje podniecenie.

Leżałem teraz z rozłożonymi rękoma na bokach, byłem zbyt podniecony, żeby zastanawiać się do czego ma to służyć. Nigdy nie używaliśmy żadnych gadżetów erotycznych. Kiedy tak leżałem spięty dwiema parami kajdanek Ona wyjęła z torby opaskę na oczy i założyła mi ją. Przestałem cokolwiek widzieć a to mnie trochę zaniepokoiło.

Jednak, kiedy poczułem jej dłoń na moim kutasie niepokój minął. Po chwili poczułem jej wilgotne wargi na czubku mojego penisa. Penis zaczął mocno pulsować z podniecenia. Żona zakręciła językiem po czubku fiuta, byłem ekstremalnie już podniecony i skupiony tylko na tych doznaniach.

Poczułem jak mój cały kutas zagłębia się w jej ustach, zaczęła mi go ssać, wiedziałem, że nie wytrzymam dłużej tego podniecenia.

„Zaraz dojdę” powiedziałem cicho.

„Ani się waż! Nie skończyłam z Tobą!” powiedziała a ja poczułem, że przerwała ssanie mojego kutasa. Żona przesunęła się na łóżku, poczułem, że siedzi okrakiem na mnie a za chwile poczułem zapach jej cipki mieszający się z zapachem żelu do golenia. Julia usiadła mi na twarzy a jej wargi sromowe dotknęły moich ust. Były miękkie, ciepłe i wilgotne. Delikatnie przesunąłem po nich językiem, a Ona wzdrygnęła się i cicho jęknęła. Zaczęła się przesuwać w górę i dół ocierając się cipką o moja twarz, Wysunąłem język, który zaczął wchodzić w jej szarkę od góry do dołu. Jęczała coraz głośniej aż w końcu usiadła mocno na moich ustach a ja wcisnąłem język w jej wnętrze jak najgłębiej mogłem.

Miałem problem ze złapaniem oddechu, ale jej jęki sprawiały mi niesamowitą satysfakcję. W końcu, kiedy już myślałem, że za chwilę dojdzie zeszła z mojej twarzy niżej nabijając swoją cipkę na mojego kutasa. Zaczęła mnie rytmicznie uderzać. Podskakiwał w górę iw dół, gdy fale niepochamowanej namiętności ogarnęły jej zmysły. Kiedy ogarnął ja ten niesamowity orgazm wystrzeliłem spermą we wnętrze jej cipki. Kiedy to poczuła wręcz zawyła z ekstazy, aby po chwili opaść obok mnie na łóżko.

Leżeliśmy tak kilka minut, dochodząc do siebie. Kiedy złapaliśmy oddech, Julia usiadła z moim zwiotczałym kutasem i zdjęła opaskę z oczu. Spojrzałem na nią w górę wyglądała wspaniale, klęcząc na mnie. Miała zmierzwione włosy i lśniącą skórę od potu promieniowała radością. Nigdy wcześniej jej takiej nie widziałem.

„Chyba jest dla nas nadzieja” pomyślałem.

Najnowsze opowiadania erotyczne znajdziecie na stronie głównej naszego portalu a do przeszukania zbioru naszych wszystkich opowiadań zapraszamy do naszego działu „sex opowiadania” w górnym menu serwisu.

sex telefon

randki