Opowiadanie erotyczne – odrobina perwersji

Odrobina perwersji

Opowiadanie erotyczne

Wracając do domu zaczęłam się zastanawiać, co ja robię, jednak wspomnienie przeżytej przyjemności odgoniły ode mnie wyrzuty. Dziwił mnie fakt połknięcia spermy. Miałam członka w buzi, ale nigdy nie połknęłam spermy. Zrobiłam to z praktycznie nieznajomym mężczyzną, dziwniejsze było to, że miałam ochotę na więcej. Taksówka dotarła pod drzwi, wysiadłam i natychmiast wróciłam do realiów.
Przebrałam się, posprzątałam kuchnię po kolacji, dzieciaki były u babci. Wzięłam lampkę wina i włączyłam sobie lekki film. Nie mogłam się skupić na banalnej komedii, cały czas miałam przed oczami stojącego kutasa Arka. Zasnęłam na sofie, otulona miłym kocem.

Następnego dnia nie miałam czasu myśleć o swojej przygodzie. Jednak już po kilku dniach sięgnęłam po telefon by zaproponować spotkanie, czułam się trochę dziwnie, ale przecież raz się żyje. Umówiliśmy się na najbliższy wieczór, byłam zaskoczona, że tak szybko, ale nalegał by był to ten wieczór. Zaprosił mnie bezpośrednio do siebie, oczywiście zgodziłam się. Zjadłam z dzieciakami kolację, posprzątaliśmy wspólnie po zjedzonym posiłku.

Ubrałam dopasowane lniane spodnie i cienką bluzeczkę, pod to delikatną, kolorystycznie dobraną bieliznę. Zamówiłam taksówkę, byłam już spóźniona. Zadzwoniłam z informacją, że się spóźnię, czułam niezadowolenie w głosie.
Po piętnastu minutach byłam już na miejscu. Zadzwoniłam do drzwi, po chwili byłam w mieszkaniu. Widok mnie zaskoczył, Arek był tylko w letnim szlafroku. Dostrzegł moje zdziwienie, dlatego zapytał czy nie jestem zła i czy ma się ubrać. Oczywiście odpowiedziałam, że nie ma takiej potrzeby. Zbliżył się, wziął moją torebkę i moją dłoń położył na swoim penisie. Troszkę mnie to zaskoczyło, że tak na wejściu.

sex telefon

Położył ręce na moich ramionach i skierował mnie na dół, zrozumiałam o co chodzi, kucnęłam i włożyłam sobie jego fiuta do buzi. Nie czekał na pieszczoty, zaczął posuwać mnie w buzie. Było to dość dziwne uczucie, ale starałam się nie myśleć o sytuacji. Posuwał mnie coraz szybciej i głębiej, jak dla mnie trochę za głęboko, jednak on na to nie patrzył. Nie mogłam złapać oddechu, ale zaczęłam czerpać z tego przyjemność, zauważył to. Bez słowa zaczął mnie rozbierać, delikatnie ustami musnął mnie w szyję. Czułam zarówno podniecenie jak i strach.Opowiadania erotyczne

Polizał część palców i zbliżył je do mojej cipki, zaczął ją masować i wkładać palce. Wszystko to było dość chłodne, ale i ekscytujące. Stawałam się wilgotna, moje soki zaczęły wyciekać, nachylił się i włożył w nią język. Poczułam jego język na drugiej dziurce, czułam sporą ilość jego śliny. Usłyszałam – rozluźnij się, bez obaw będzie Ci przyjemnie. Troszkę mnie krępowała ta sytuacja, stałam a on kucał i bawił się moimi obiema dziurkami. Czułam, że chciał mnie rozluźnić, poddałam się jego pieszczotom. Po chwili poczułam, jak wciska mi palec w pupę. W tym czasie lizał też moją cipkę, to doznanie było nowe, jednak coraz bardziej przyjemne. Po chwili wstał i zaczął mnie masować od tyłu, wszystko było bardzo chłodne, ale podniecające, delikatnie mnie pochylił i ponownie poślinił swoje palce. Przejechał nimi od cipki po pupę. Poczułam jego twardego kutasa na swoim ciele. Czułam jak na mnie napiera, po chwili czułam, jak wciska się w mój odbyt.

Spięłam się przez chwilę, poczułam lekki ból. Mimo tego nie przestawał, stanowczo a zarazem delikatnie wsuwał go głębiej. W międzyczasie masował mnie po piersiach i po cipce. Po chwili moje zwieracze rozluźniły się. Arek wykorzystał to i przyspieszył tempo i głębokość. Czułam, jak wchodzi coraz głębiej, moje ciało drżało. Chciałam go mieć jak najgłębiej, było to dla mnie uczucie nieznane. Posuwał mnie jeszcze dłuższą chwilę, moja druga dziurka była coraz luźniejsza. Zaczęłam głośno jęczeć z rozkoszy. Po chwili poczułam ciepłą ciecz w odbycie. Wysunął fiuta i czule mnie pocałował. Poszliśmy pod prysznic.

 

Inne opowiadania erotyczne znajdziesz w dziale sex opowiadań

Polecamy również nasz sex telefon

Sponiewierałem jak sukę i zostałem ukarany

tanie seks telefony
randki