Shindai – walka na poduszki.

Shindai – walka na poduszki.

Shindai – japońska sztuka walki na poduszki uważana za “grę wstępną.” Walka tego typu ma budować intymną atmosferę w sypialni. Ma powodować rozluźnienie i odprężenie. W chwili, gdy zostaje osiągnięty taki stan, zwiększa się ochota na seks.

SEX OPOWIADANIA DLA DOROSŁYCH

Shindi nie tylko pozwala wyładować złość na pracodawcę, znajomych, ale także pozwala oczyścić atmosferę po kłótni z partnerem. Podczas bitwy na poduszki, warto mówić partnerowi o tym, co nas zdenerwowało.
Podobno Shindai powinny stosować tylko udane małżeństwa, gdż wszelkie żale, konflikty i napięcia mogą mogą zniknąć tylko wtedy, gdy związek jest stabilny. Jeśli w małżeństwie jest więcej pretensji i złości niż pozytywnych uczuć zabawa ta nie da oczekiwanego efektu.
W udanych związkach taka gra wstępna czasami działa znacznie lepiej niż rozmowa, a już z pewnością skuteczniej rozładowuje napięcie niż wrzaski i trzaskanie drzwiami.
Często bitwa na poduszki nie prowadzi do stosunku fizycznego, jest to po prostu forma rozładowania swoich złości oraz fajna zabawa.
Tę zabawę można wykorzystać także w zabawie z dziećmi, które nie mają możliwości wyładowania swojej energii bądź trudno nad nimi zapanować.
Shindai ma swoje zasady – przegranym jest ten, kto się poddaje lub komu skończą się poduchy.