Kwestie dotyczące seksu cz.1 – sex informacje..

Kwestie dotyczące seksu cz.1

 Kwestie dotyczące seksu cz.1

1. DOTYK STREF EROGENNYCH – zazwyczaj mężczyznom sprawia przyjemność mocniejszy dotyk niż kobietom. Łechtaczka ma dwa razy więcej zakończeń nerwowych niż penis na znacznie mniejszym obszarze. Kobiece wrażliwe ciało czeka na pieszczoty. Dotyk nie tylko w sypialni. Miły dotyk ciała podczas dnia sprawi, iż ona będzie bardziej gotowa wpaść w męskie ramiona wieczorem.

2. STOSUNEK ANALNY – prawie wszyscy mężczyźni są zadowoleni na myśl o seksie analnym. Kobieta jednak, może czuć jakiejś obiekcje przed tym. Jeśli naprawdę chcesz to zrobić, wyjaśnij dlaczego to tak bardzo lubisz, prawdopodobnie zgodzi się na to od czasu do czasu. Wyjaśnienie powinno być sensowne i czułe.

3. DEPILACJA – spytaj kobietę, czy zechciałaby się wydepilować w okolicy warg sromowych. Jeżeli powie „nie”, nie sprzeciwiaj się, nie każda kobieta to lubi.

4. GOLENIE PRZED STOSUNKIEM – pocierając swoją szorstką brodą po ciele kobiety a zwłaszcza częściach intymnych, nie sprawisz jej zbytnio przyjemności. Możesz tym spowodować czerwoną wysypkę.

5. DOKŁADNE MYCIE PRZED STOSUNKIEM – zachowaj czystość, szczególnie dokładnie w miejscach intymnych, z wielu powodów.

6. FILMY PORNO W ŚWIECIE REALNYM – prawdziwe życie takie nie jest jak w filmach.

7. PROSTO DO INTYMNYCH MIEJSC – poczekaj do momentu, gdy kobieta będzie bardziej gotowa.

8. GRYZIENIE USZU – nie myśl, że jest to zawsze seksowne. Kobieta może się z tobą nie zgodzić i może ją to irytować, zamiast pobudzać.

9. NIE PYTAJ CZY BYŁO JEJ DOBRZE – jeśli chcesz się dowiedzieć, spróbuj zapytać w dyskretniejszy sposób.

10. SEKS JAK W FILMACH ALBO KSIĄŻKACH – w tym czegoś brakuje, nie warto tego kopiować. Brakuje zapewne naturalności i „czułości”.

About Lala20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

4 + seventeen =