Oral, anal po kąpieli

Oral, anal po kąpieli

Opowiadanie Erotyczne

Kiedy wróciłem z łazienki, leżała już w łóżku, było gorąco, więc kołdra odrzucona na boku, a ona w krótkiej koszulce czekając na mnie. Wchodząc do łóżka skierowałem się prosto między jej uda, była bez majtek, bez słowa sięgnąłem językiem do jej cipki, zacząłem delikatnie lizać jej muszelkę i uda. Bawiłem się tak dłuższą chwilę, jednak w końcu mój język wsunął się wprost do jej mokrej szparki, chłonąłem ją jakbym wylizywał lukier ze słodyczy. Czułem jej zapach, smak, dociskając usta, język poczułem jej soki na mojej twarzy. To jeszcze bardziej wzmogło moją chęć robienia jej minety. Ssałem i wylizywałem jakbym chciał ją całą wchłonąć, mój język penetrował jej dziurkę coraz zachłanniej, jednak widziałem, że nie tylko jej pizdeczka jest moim celem, ale i jej dupka. Zszedłem niżej zacząłem drażnić językiem jej drugi otworek, trochę wsuwając język w jej odbyt. Słyszałem jej coraz głośniejszy oddech i coraz więcej soków na jej cipce. „Zerżnij mnie” powiedziała, ale ja nie przerywałem lizania, wróciłem do cipy, którą chciałem nadal chłonąć, wylizywać i penetrować swoim językiem. Mógłby być dłuższy- pomyślałem przez chwilę.

Czułem jej podniecenie i zniecierpliwienie, „chodź tu” powiedziała. Wsunąłem się na nią a mój chuj sam znalazł szybko drogę do celu, jakby to był jego dom, od razu przyspieszyłem, pieprząc ją wkładając aż po jajka czułem, jak uderzają w jej cipę, była tak śliska i mokra, tak bardzo podniecająca. Po chwili przerwałem zdejmując jej koszulkę, zwolniłem tempo, lekko posuwałem jej dziurkę, żeby móc zająć się też jej piersiami. Drażniłem je językiem, mącząc śliną jej sutki, włożyłem jedną brodawkę do ust i ssałem. Później drugą, bo musi być sprawiedliwie – pomyślałem Zakończyłem te krótkie pieszczoty, przyspieszając posuwanie jej mokrej cipy.

Znowu wchodził głęboko, starałem się wykonywać jak najdłuższe ruchy prawie go wyciągać, żeby jego główkę poczuła na wargach sromowych, ostro wsuwał się w jej szparę. Była tak mokra, że nie groziło mu nietrafienie, kiedy ostrym ruchem znowu wsuwałem go do pochwy. Pieprzyliśmy się tak długo, łapała mnie za pośladki, dotykała pleców, czułem, że było jej cudownie.
Jednak po chwili przestałem, wyciągnąłem kutasa i położyłem się obok żeby chwilę odpocząć. Wzięła go do ręki i po chwili mój kutas wylądował w jej w ustach, ssała, całowała i masowała dłonią. „Wypnij się to ci wsadzę w tyłek” – powiedziałem. Od razu przerwała obciąganie, obróciła się do mnie tyłem, wypinając odważnie tyłek. Chwilę polizałem jej odbyt, nadal był bardzo mokry od mojego lizania i od jej spływających soków. Wziąłem kutasa do ręki i skierowałem go w jej dupkę, zwieracze ustąpiły i kutas wsunął się w jej odbyt. Zacząłem powoli jąoral posuwać, coraz głębiej i szybciej. Szepnęła „mocniej” wiedziałem, że jej dupka już jest gotowa.

Chwyciłem za biodra i patrząc jak mój chuj ląduje co chwile w jej dupie, waliłem ją coraz mocniej i coraz głębiej. Ostro trzymałem za biodra, prawie wbijając palce w jej krągłe ciało. Czułem, że właśnie tu skończę, posuwałem ją już ekstremalnie szybko i głęboko. Jej dupka była coraz bardziej uległa, coraz bardziej rozwarta, jakby chciała więcej i więcej takiego dymania. Ten widok zawsze na mnie działał mocno podniecająco, mój kutas w jej dupce.

Czułem, jak sperma zbliża się, żeby wystrzelić. Moje ruchy nagle przestały być szybkie i płynne, stały się spazmatyczne, ostre poczułem, jak sperma tryska do jej tyłka. Jak zalewa jej otworek. Lekko pojękiwała z rozkoszy, musiała poczuć uderzenie gorącej spermy w swoją dupkę. Chwile zostałem tak bez ruchu trzymając ją za biodra z kutasem w środku. Wysunąłem go powoli i położyłem się obok, przytuliła się i spytała z rozmarzeniem i lekkim uśmiechem „to już koniec? „Lubi być żartobliwie złośliwa, ale wiedziałem, że jej się spodobało.

 
 
sex telefon
internetowe randki